Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 763 Ürünler.
Tamamen Geçmeli Kavrama Sistemi Tek Duvarlı Oluklu Boru İmalat Sistemi, Boru Çap Aralığı 32mm - 1600mm
| Kontrol: | Uzaktan kumanda ile plc |
|---|---|
| Çıkış: | 60-2000kg/s |
| Plastik işlenmiş: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
High Productivity Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with Pressure Water-Cooling and Low Energy Consumption
| Boru aralığı: | 32-1600mm |
|---|---|
| Özellikler: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
| Malzeme: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
Alüminyum alaşım kalıp malzemesi ve Schneider Contactor ile özelleştirilebilir çift duvarlı dalgalanmış boru ekstrüzyon hattı
| Motor: | Siemens |
|---|---|
| Boru Çapı Aralığı: | 32mm-1600mm |
| Malzemeler: | PE/PP/PVC |
36/38 Çiftler Kalıplar Yüksek Verimlilikli Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon Hattı Ve Siemens Elektriksel Parçaları
| Ekstruder Kapasitesi: | 250-1000kg/saat |
|---|---|
| özel: | özel |
| Namlu vidası: | Vidanın sertliği HV> 740 |
Siemens Kontaktoru ve Otomatik İşletimle Keskin Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon Hattı
| Elektrikli: | Siemens |
|---|---|
| Kapasite: | 100-2000 kg/saat |
| Çiğ madde: | PP/PE/PVC |
38CrMoALA vida malzemesi ile çapı 32-1500mm Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Üretim hattı
| Boru çapı: | 32-1500mm |
|---|---|
| Vida Malzemesi: | 38CrMoAlA |
| Renk: | Müşterinin talebine gelince |
PP / PE / PVC Malzemesi Çift Duvarlı Gömlekli Boru Ekstrüzyon Hattı Otomatik
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
|---|---|
| Çiğ madde: | PP/PE/PVC |
| Kapasite: | 100-2000 kg/saat |
Siemens Inverter Elektrik Bileşenleri ile Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon hattı
| PLC: | Siemens |
|---|---|
| Varil: | Barrel'in sertliği HV> 940 |
| Namlu Nitrürleme Derinliği: | 0.4 ~ 0.7 mm |
Çift Duvarlı Gürültülü Boru Ekstrüzyon hattı 0.4 ∼0.7 mm Nitridleme Maksimum Boru Diametresi 1600 mm
| Şekillendirme Makinesi: | 1 set |
|---|---|
| Dış çap: | 40mm-1600mm |
| Maksimum Boru Çapı: | 1600mm |
Özelleştirilebilir Çift Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı Kanalizasyon İçin 40cr Döküm Kalıp Malzemesi
| dişli tipi: | Helisel Dişli |
|---|---|
| Malzemeler: | PE/PP/PVC |
| şekillendirme tipi: | Vakum |

