Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 830 Ürünler.
80kg / H Tek Duvar PP malzeme Oluklu Boru Makinası
| ekstrüder: | SJ 65/30 |
|---|---|
| Motor: | AC motor 18.5 kw |
| azami çıkış: | 80 kg/saat |
Tek / Çok Katmanlı Özelleştirilmiş PE / PP Spiral Boru Ekstrüzyon Hattı
| Die: | ф50-200mm |
|---|---|
| Kalibre Tankı: | SGZL-200 |
| Gerilim: | 380V veya özelleştirilmiş |
Siemens Beide Ana Motorlu HDPE Boru İmal Makinesi ile Boru Üretimi Kolaylaştı ve Yüksek Talep Görüyor
| Ana motor: | Siemens Beide |
|---|---|
| Maksimum çıktı: | 60-2000 kg/s |
| Bitmiş ürün: | Drenaj borusu, belediye mühendisliği, yeraltı kanalizasyon borusu, elektrikli kablo kanalı |
ID63mm Su Soğutma 18.5kw Spiral Boru Üretim Hattı
| Boru Kimliği: | 30-63 mm |
|---|---|
| L: D: | 30: 1 |
| Extruder: | SJ-65/30 |
Yüksek Etkili PE / PP Spiral Boru Ekstrüzyon Hattı SQ63-250 Spiral Kaynaklı Boru Makinesi
| Otomatik sınıf: | Tam otomatik |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | Servis Sağlayan Mühendisler |
| Ağırlık: | Modele Göre |
HUASU DWC boru üretim makinesi, Corrugate Boru Makineleri SBG-600
| Makine Adı: | çift duvar oluklu boru ekstruder |
|---|---|
| Sıcaklık denetleyicisi: | Sıcaklık sensörü |
| Ürün adı: | çift duvar oluklu boru ekstruder |
Yüksek Hızlı DWC Boru Hattı, Oluklu Boru Üretim Ekipmanları SBG-1000
| Ürün türü: | çift duvar oluklu boru ekstrüzyon hattı |
|---|---|
| Ürün adı: | oluklu boru makineleri |
| Sıcaklık denetleyicisi: | Sıcaklık sensörü |
Yüksek Hızlı Spiral Boru Yapma Makinesi / PVC Boru Üretim Hattı SBG 63-250
| Die: | ф50-200mm |
|---|---|
| Kalibre Tankı: | SGZL-200 |
| Gerilim: | 380V veya özelleştirilmiş |
PE / PP Tek (Çok) Katmanlı Spiral Boru Yapma Makinesi Ekstrüzyon Hattı Dieф50-200mm
| Die: | ф50-200mm |
|---|---|
| Motorlu: | Siemens |
| Power(W): | Modele göre |

