Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
PE / PP / PVC Tek Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı, Hat Bellingli
| Ekstrüder 1: | 75/33 |
|---|---|
| Ekstrüder 2: | 65/33 |
| güç 1: | 90kw |
PVC Yatay Tip Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı 500mm Çaplı Boru
| ürün tipi: | 500mm PVC DWC boru |
|---|---|
| Otomasyon: | Tam otomatik |
| bilgisayarlı: | bilgisayar kontrolü |
Komple Boru Üretim Hattı SBG 600 Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| modeli: | SBG 600H |
|---|---|
| üretim hızı: | 300mm spesifikasyon ----3m/dak |
| Kalıp blokları: | Her özellik için 36 çift |
HDPE Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı tek vidalı
| Uygulama: | plastik PE PP PVC borular yapmak |
|---|---|
| Malzeme: | yeni PE malzeme veya geri dönüştürülmüş |
| Vida Tasarımı: | tek anahtar |
HDPE/PP/PVC DWC Boru Makinası / Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Uygulama: | BORU yapma makinesi |
|---|---|
| Vida Malzemesi: | 38CrMoAl |
| Vida çapı: | 65 |
Customizable Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 32-1600mm Pipe Diameter and 60-2000kg/h Capacity
| Makine: | PVC/PE oluklu boru ekstrüzyon hattı |
|---|---|
| İşleme prosedürü: | Vida ekstrüderde hammadde besleme, şekillendirme makinesinde şekillendirme, su soğutma tankı soğutma |
| Elektrikli eleman: | Siemens markası |
Çift Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı için Su ve Hava Soğutma Sistemi ve Online Çan Yapma Özelliği ile Otomatik HDPE Boru İmal Makinesi
| Başvuru: | Çift Cidarlı Korige Boru İmalatı |
|---|---|
| Boru çapı: | 32-1600mm |
| Üretim hızı: | 0.5-5m/dakika |
PE Tek Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı Klima İçin Tüp Yapma
| Üretim kapasitesi: | 5 set / ay |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L / C, T / T |
| ürün tipi: | PE Su tedarik Boruları |
High Productivity Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 60-2000kg/h Capacity and 32-1600mm Pipe Diameter
| Üretim Hattı Özelliği: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
|---|---|
| Sarı tip: | Çift istasyon veya tek istasyon |
| Soğutma Yolu: | Hava veya Su |
PVC / PE Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı Plastik boru Makinası
| Üretim kapasitesi: | 600kg / saat |
|---|---|
| Taşıma Paketi: | ahşap |
| Ödeme koşulları: | L / C, T / T |

